Logo Pracuj.pl

Cieśla szalunkowy

PerMont GruppeO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI, DOKA
  • Betonowanie

Nasze wymagania

  • Chęć pracy wyłącznie na stanach surowych
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka motywacja

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy za granicą
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Terminowo wypłacane, konkurencyjne zarobki
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy między kwaterą a budową
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski (2x w miesiącu)
  • Jasną ścieżkę kariery, dla chętnych kontynuację edukacji zawodowej w Niemczech (duale Ausbildung - 3 lata, Werkpolier - 300h)
  • Pracę w Niemczech w 4-osobowej, optymalnie dobranej brygadzie
  • Stałą opiekę polskojęzyczną naszych Bauleitrów
  • Bazę logistyczną na terenie Polski (Kolanowice k/Opola)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy niemiecką rodzinną firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Pracuje dla nas ponad 550 murarzy oraz cieśli szalunkowych. Specjalizujemy się w realizacji stanów surowych. Mamy bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym oraz w budowie autostrad, dróg i mostów. Dla naszych pracowników prowadzimy liczne projekty personalne, umożliwiamy dalsze kształcenie zawodowe, awans i podwyżki.

Więcej informacji na nasz temat na www.permont.eu

Cieśla szalunkowy, Niemcy