Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla Szalunkowy

Wtórbet Spółka z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace szalunkowe przy użyciu dostępnych na rynku deskowań systemowych np.: PERI, DOKA, HARSCO, MEVA zarówno ścian jak i stropów.

  • Sporadycznie prace ciesielskie tradycyjne.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach szalunkowych żelbetowych elementów obiektu typu: fundamenty, stropy, ściany, belki, słupy,

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m,

  • Dokładność i umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziana samodzielność,

  • Mile widziana umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową – rysunki techniczne niemieckie.

To oferujemy

  • Miejsce pracy: NIEMCY: Ingelheim am Rhein, Wiesbaden, Mainz i inne,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (do 18,10 Euro brutto/h),

  • Nieodpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,

  • Pokrycie przez pracodawcę kosztów dojazdów z miejsca zakwaterowania na budowę i z powrotem,

  • Fundusz urlopowy odprowadzany przez pracodawcę do niemieckich instytucji - odzyskiwany przez pracownika,

  • Polskie ubezpieczenie,

  • Pomoc w uzyskaniu ewentualnego świadczenia Kindergeld.

Wtórbet Sp. z o.o. to firma branży budowlanej, która działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Specjalizujemy się głównie w wykonywaniu robót budowlanych stanu surowego obiektu. Z powodzeniem realizujemy również innego rodzaju zadania z dziedziny budowlanej. Stawiamy na jakość, zadowolenie klienta i naszej kadry pracowniczej. Wszystkie powierzone nam prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Miejsce pracy: Ingelheim am Rhein, Wiesbaden, Mainz i inne

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty

  • CV,

  • zamieszkiwanie w Polsce przez okres minimum 30 dni przed zatrudnieniem, lub posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce przez okres minimum 30 dni.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 503 990 337 w godzinach od 8:00 do 18:00 lub 505 646 858 w godzinach od 7:00 do 17:00.