Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy

Multiserwis Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca z różnymi systemami szalunkowymi

  • Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOCA

  • Montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Bogaty pakiet socjalny – Multibenefity

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • bufet serwujący śniadania

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.