Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla szalunkowy

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej i tradycyjnej

  • Inne prace budowlane – pomocnicze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego

  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Regularne i atrakcyjne zarobki

  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat

  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)

  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie

  • Bezpłatny transport

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług

budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

www.kobnext.pl

Przewiń do profilu firmy