Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla szalunkowy

PerMont Gruppe

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż/demontaż szalunków systemowych PERI, DOKA

  • Betonowanie

Nasze wymagania

  • Chęć pracy wyłącznie na stanach surowych

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka motywacja

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy za granicą

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Niemieckie ubezpieczenie

  • Terminowo wypłacane, konkurencyjne zarobki

  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazdy między kwaterą a budową

  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski (2x w miesiącu)

  • Jasną ścieżkę kariery, dla chętnych kontynuację edukacji zawodowej w Niemczech (duale Ausbildung - 3 lata, Werkpolier - 300h)

  • Pracę w Niemczech w 4-osobowej, optymalnie dobranej brygadzie

  • Stałą opiekę polskojęzyczną naszych Bauleitrów

  • Bazę logistyczną na terenie Polski (Kolanowice k/Opola)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy niemiecką rodzinną firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Pracuje dla nas ponad 550 murarzy oraz cieśli szalunkowych. Specjalizujemy się w realizacji stanów surowych. Mamy bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, komercyjnym oraz w budowie autostrad, dróg i mostów. Dla naszych pracowników prowadzimy liczne projekty personalne, umożliwiamy dalsze kształcenie zawodowe, awans i podwyżki.

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji na nasz temat na www.permont.eu