Oferta pracy

Cieśla szalunkowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

115,00130,00 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, lidera w branży budowlanej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Twój zakres obowiązków

  • Montaż szalunków systemowych oraz tradycyjnych na budowie

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Komunikatywnego języka angielskiego lub norweskiego

  • Umiejętnie odczytywanie rysunku technicznego

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 230 NOK brutto /h do 251 NOK brutto/h

  • Opiekę konsultanta na miejscu oraz pomoc w koordynacji wyjazdu i w zakwaterowaniu

  • Zapewniamy płatne zakwaterowanie

  • Zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę oraz wypłatę co dwa tygodnie

  • Praca w systemie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy