Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla Szalunkowy / Pomocnik Ogólnobudowlany

  • Holandia
  • Specjalista
  • 09.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy Polską firmą budowlaną działająca od wielu lat na terenie Holandii i Niemiec, specjalizującą się w budownictwie konstrukcyjnym. Nasza firma jako priorytet stawia sobie uczciwość wobec wszystkich naszych pracowników, kandydatów do pracy, partnerów i klientów.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Twoje zadania:

    • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie z zakresu prac ciesielskich
    • znajomość systemów szalunkowych
    • od pomocników doświadczenia w robotach budowlanych

    Co oferujemy w zamian:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne stawki godzinowe
    • możliwość pobrania zaliczki
    • zakwaterowanie po stronie firmy
    • narzędzia pracy oraz odzież ochronną
    • zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
    • długoterminową współpracę
    • nie wymagamy znajomości języka
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.