Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla Szalunkowy - Robotnik budowlany

BESTA

  • Amsterdam, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych

  • Prace ciesielskie, prace ogólnobudowlane

  • Nie musisz znać języka obcego

  • Praca w polskiej ekipie

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i murarskich

  • Dokładność, sumienność i samodyscyplina

  • Przestrzeganie przepisów BHP i regulaminu pracu na budowie

Mile widziane

  • Certyfikat VCA

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Zakwaterowanie i transport - Nieodpłatnie!!!

  • Dodatkowe 20 dni urlopu -płatnego w euro!

  • Gwarantowaną premię za polecenie pracownika

  • Refundacja i pomoc w kursie VCA

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie