Oferta pracy

Cieśla Szalunkowy - Robotnik Budowlany

BESTA

  • Amsterdam, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych

  • Prace ciesielskie, prace ogólnobudowlane

  • UWAGA! Nie musisz znać języka obcego

  • Praca w polskiej ekipie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podanym stanowisku

  • Dokładność, sumienność i samodyscyplina

  • Przestrzeganie przepisów BHP i regulaminu pracy na budowie

  • Chęć odbycia kursu i zdobycia certyfikatu VCA

  • VCA mile widziane - wyjazd w ciągu tygodnia

To oferujemy

  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii

  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - Nieodpłatnie!!!

  • Dodatkowo płatny w euro urlop wypoczynkowy!

  • Premię za polecenie pracownika!

  • Refundacje i pomoc w kursie VCA

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

Zadzwoń i dowiedz się więcej 692 244 900