Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cieśla szalunkowy

  • Wiedeń, Austria
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KAiLA WORK

    Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy wyspecjalizowanym w branży budowlanej. Dla swojego Kontrahenta poszukujemy pracowników z doświadczeniem w ciesielce szalunkowej.

    Miejsce pracy: Wiedeń
    Region: Austria

    Opis stanowiska:

    Pracownicy wykonywać będą prace związane z szalowaniem oraz rozszalowywaniem obiektów oraz betonowaniem.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy
    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

    Oferujemy:

    Pracownicy kierowani do pracy w Austrii zatrudniani zostają na podstawie umowy o pracę u niemieckiego Pracodawcy a następnie delegowani do Austrii. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Stawka początkowa wynosi 9 euro/h netto.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.