Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla Szalunkowy

NorCrew

  • Wyspy Owcze

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy/systemy peri;

  • bez nałogów, dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Ważny paszport

To oferujemy

  • umowa o pracę;

  • 50-60 godz./tydzień pracy;

  • stawka 170dkk/godz; 210 dkk/ nadgodz + 12% dodatek wakacyjny; (kwoty brutto)

  • możliwość skorzystania z dopłaty do posiłków;

  • pierwszy bilet na Wyspy Owcze;

  • rotacja 8*2

W razie pytań proszę o kontakt: +48 723386704 ; +48 600 240 703

lub +298 231 341(również via Whatsapp)

NorCrew

Norcrew to agencja tymczasowa z siedzibą na Wyspach Owczych, która zatrudnia profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników dla branży budowlanej i morskiej.

Przewiń do profilu firmy