Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz - Betoniarz

Regess Sp. z o.o.O firmie

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pracownik fizyczny

Regess Sp. z o.o. świadczy usługi kompleksowego wykonawstwa obiektów wielomieszkaniowych i komercyjnych w kilku krajach Unii Europejskiej.
Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukuje do współpracy doświadczonych Cieśli Szalunkowych/Zbrojarzy/Betoniarzy do prac przy produkcji prefabrykatów betonowych w Belgii.

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz - BetoniarzNumer ref.: Miejsce pracy: Belgia
Zadania:
  • umiejętność wykonywania szalunków
  • produkcja prefabrykatów betonowych
  • wylewanie betonu
  • praca z rysunkiem technicznym
  • montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
  • zbrojenie elementów prefabrykowanych
Wymagania:
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i samochód
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • zakwaterowanie w pobliżu projektu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne