Logo Pracuj.pl

Cieśla szalunkowy, Zbrojarz i Operator dźwigu Islandia

Hvítur Piramidi ehfO firmie

13 000–15 000
brutto / mies.
  • Islandia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 9
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Praca dla cieśli szalunkowych zbrojarzy a także operatora dźwigu . Zakres obowiązków zgodnie z wykonywanym zawodem.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Islandzkiej firmie w pełnym wymiarze pracy.
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
  • Dojazd do pracy na terenie Islandii zapewnia pracodawca.
  • Stawka godzinowa na start 1700 isk netto.

O nas

Islandzka Firma Hvitur Piramidi efh jest jedną z większych Firm budowlanych na Islandzkim rynku. Uczestniczy w budowach dużych obiektów zarówno komercyjnych jak i mieszkaniowych na terenie Islandii.

Cieśla szalunkowy, Zbrojarz i Operator dźwigu Islandia, Islandia