Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz

GRÅKALLEN BYGG OG UTLEIE AS

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Montaż szalunków systemowych,

  • Zbrojenie ścian, stropów na budowie,

  • Wylewanie betonu,

  • Wykonywanie szalunków drewnianych,

  • Prace wykonywane zgodnie z rysunkiem technicznym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na w/w stanowiskach min.3 lata,

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe,

  • Pożądane z udokumentowanym zrozumieniem / czytaniem rysunków technicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,

  • Chęć pracy zespołowej w grupie,

  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

  • Dobre referencje od poprzednich pracodawców,

  • Gotowość szybkiego podjęcia pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę,

  • Pomoc w zakwaterowaniu,

  • Stabilna praca na długoterminowych projektach,

  • Możliwość pracy rotacyjnej,

  • Polski konsultant dostępny,

  • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych,

  • Zapewniamy odzież roboczą oraz narzędzia,

  • Wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie

  • Oferujemy atrakcyjne stawki od NOK 215.- do NOK 250.- kr brutto.

Osoby zdecydowane na długą współpracę, prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

Gråkallen Bygg Og Utleie As jest agencją pracy w branży budowlanej, działającą na rynku norweskim, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gråkallen Bygg Og Utleie As koordynuje proces rekrutacji wykwalifikowanych pracowników w odpowiedzi na potrzeby klientów do różnych projektów.

Jesteśmy stabilną firmą, która oferuje stałe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę w okolicach Oslo i Trondheim. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo i rozwój, a także zapewnimy niezbędne kursy.

Więcej o naszej firmie możesz sprawdzić na www.gbu.as

Przewiń do profilu firmy