Oferta pracy

Cieśla szalunkowy – Zbrojarz

HR HUNTERS Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Północ Norwegii, Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

WORKSHOP poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych
oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie:

Obowiązki:

  • Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnebeck etc. zgodnie z rysunkiem technicznym na projektach budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego,
  • Zbrojenie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego,
  • Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie z ostatnich 5 lat,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane:

  • Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
  • Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
  • Aktualna norweska karta podatkowa - Skattekort.

Pracodawca zapewnia:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
  • Opieka Konsultantów Personalnych,
  • Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo na budowie (BHP),
  • Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo,
  • Kursy oraz szkolenia zawodowe i językowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy