Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz

"CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zatrudnimy doświadczonych Cieśli Szalunkowych - Zbrojarzy do pracy na terenie Szwecji.
Możliwa praca na stałe w Polsce, wyjazdy do Szwecji na okres 3-6 miesięcy (zjazdy co 1,5-2 m-ce)
Pierwszy wyjazd początek września

Cieśla Szalunkowy – Zbrojarz

Opis stanowiska:

Praca w zespołach kilkunastoosobowych z polskojęzycznym prowadzącym.

Wymagania:

  • Doświadczenie 2 letnie do pracy w Szwecji obowiązkowe,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany,
  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarz - cieśla szalunkowy,
  • Bardzo dobre zdolności manualne,
  • Dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Polską umowę o pracę na pełen etat,
  • Stawkę godzinową 10-11 euro (do negocjacji dla osób znających j. angielski, stawka na kontrakcie zagranicznym.),
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (uzależnione od kontraktu),
  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie,
  • Zapewniony transport oraz opłacony,
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
  • Opcja preferencyjnego ubezpieczenia prywatnego dla całej rodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r poz. 922)

Ogłoszenie archiwalne