Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz

"CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

"CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA" SPÓŁKA AKCYJNA

zatrudni doświadczonych Cieśli - Zbrojarzy do pracy na terenie Szwecji.
Wyjazdy do Szwecji na okres 3-6 miesięcy (zjazdy co 6-8 tygodni).

Opis stanowiska:

Praca w zespołach kilkuosobowych z polskojęzycznym prowadzącym.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarz - cieśla szalunkowy
  • Bardzo dobre zdolności manualne
  • Dokładność, rzetelność
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym jest mile widziany

Oferujemy:

  • Polska umowa o pracę na pełen etat
  • Stawka godzinowa od 10 do 13 euro netto (zależna od umiejętności bądź znajomości języka angielskiego)
  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie
  • Zapewniony oraz opłacony transport
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie
  • Opcja preferencyjnego ubezpieczenia prywatnego dla całej rodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r poz. 922)

Ogłoszenie archiwalne