Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szwecja - Sztokholm, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Przedsiębiorstwo z branży budowlanej, realizuje projekty na ternie Szwecji związane m.in. z budową budynków mieszkalnych, mostów, tuneli etc.

Zapewniamy stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją kandydaturę.

Aktualnie firma poszukuje Kandydatów na stanowiska:
CIEŚLA SZALUNKOWY - ZBROJARZ

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia zawodowego w jednym z ww. zawodów

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Montaż i demontaż szalunków systemowych
  • Układanie zbrojeń, wiązanie cęgami
  • Budowa obiektów mieszkaniowych w stanie surowym

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • Gwarancja godzin: 50 h tygodniowo
  • Zjazdy w systemie rotacyjnym 4/1
  • Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
  • Zwrot za pierwszy przejazd/przelot do miejsca wykonywania pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież
  • Zorganizowane zakwaterowanie – płatne 3 tyś koron/mc
  • Zatrudnienie na stałe w Szwecji

Dodatkowe punkty dla Ciebie:

  • Za doświadczenie na stanowisku prowadzącego/brygadzisty i znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Numer wpisu do rejestru 13471
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne