Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

12 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,

  • roboty zbrojarskie,

  • betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,

  • sumienność, rzetelność w pracy,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,

  • brak nałogów,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

To oferujemy

  • Możliwe zarobki do 20 000 zł

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,

  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

  • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

RUBEN-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje majstra-brygadzistę fizycznie pracującego na budowie do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Przewiń do profilu firmy

W ofercie posiadamy kilka kontraktów na maj i czerwiec 2021 na terenie Niemiec w okolicach Coburg , Norymberga, Frankfurt nad Menem.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.