Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla - zbrojarz - betoniarz

DERMA-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych Cieśli/Zbrojarzy/Betoniarzy.

Cieśla - zbrojarz - betoniarz [rekrutacja prowadzona online]

Obowiązki:

  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych ( Peri, Doka , Hunnenbeck oraz pozostałych),
  • betonowanie- praca na podstawie rysunku technicznego.
  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich
    i betoniarskich.

Wymagania:

  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Możliwe zarobki do 18 000 zł

Oferujemy:

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
  • możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,
  • możliwość wypłacania zaliczek ( po przepracowaniu min. tygodnia),
  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego ,
  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu ,
  • stałą opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457

Ogłoszenie archiwalne