Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla - zbrojarz - betoniarz

DERMA-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

18 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych ( Peri, Doka , Hunnenbeck oraz pozostałych)

  • betonowanie – praca na podstawie rysunku technicznego

  • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich

  • okazjonalnie pomoc przy innych pracach budowlanych

Wymagania pracodawcy

  • 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie

  • sumienność oraz rzetelność w pracy

  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziane posiadanie własnego auta

Pracodawca oferuje

  • długoterminową, stabilną i legalną pracę

  • atrakcyjne zarobki (stawki godzinowe od 16 do 18 euro)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem

  • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.)

  • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego

  • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu

CV wyślij poprzez przycisk APLIKUJ.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. +48 575 723 457.

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonujemy zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prace wykonywane są na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy doświadczonych cieśli/zbrojarzy/betoniarzy.

Przewiń do profilu firmy