Cieśla - Zbrojarz - Betoniarz

  • okolice takich miast jak : Hanower, Hamburg, Erfurt, Frankfurt nad Menem, Drezno, Monachium itp.), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych budowlańców do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: okolice takich miast jak : Hanower, Hamburg, Erfurt, Frankfurt nad Menem, Drezno, Monachium itp.)
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Zadania / zakres wykonywanych prac:

    • wykonywanie  szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
    • wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,
    • montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnenbeck, lub podobnych,
    • betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
    • obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.

    Wymagania:

    • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
    • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
    • sumienność, rzetelność w pracy,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
    • brak nałogów,
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zarobki (wypłacane w euro, regularne płatności),
    • możliwość urlopów co ok. 6 -8 tygodni,
    • długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,
    • bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
    • BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego *,
    • BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu *,
    • opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
    Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16
    tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr poz. 883).

    *szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.