Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla/Zbrojarz/Lider - prowadzący prace ciesielsko - zbrojarskie

EHRAB

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • praca fizyczna razem z cieślami i zbrojarzami

  • nadzór nad pracami, organizacja pracy na projekcie (planowanie produkcji)

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia jako Lider (osoba pracująca fizycznie razem z grupą)

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (ciesielski, zbrojarski)

  • umiejętność organizacji pracy prowadzonej grupy, delegowanie zadań, odbiór prac

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • referencje

  • posiadanie innych uprawnienia np. HOT WORK, SkyLifts

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szwedzką umowę o pracę

  • transport

  • zakwaterowanie

  • dojazdy do pracy

  • ubrania robocze

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

EHRAB

EHRAB to skandynawska firma rekrutacyjno-wykonawcza prowadząca projekty na terenie całej Skandynawii. Przez wiele lat, z powodzeniem, EHRAB podejmowała wyzwania stawiane przez wiodące skandynawskie firmy. Możemy poszczycić się partnerstwem z największymi przedsiębiorcami w sektorze branży budowlanej, budownictwa cywilnego oraz energetycznym. Wypracowany przez nas model biznesu pozwala nam specjalizować się w procesie mobilizowania i zapewniania zespołów doświadczonych pracowników na terenie całej Europy. Wierzymy, że odpowiedzialność społeczna, znajomość międzynarodowego prawa w zakresie zatrudnienia pracowników oraz elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta to nasze atuty, pozwalające osiągnąć dotychczasowe sukcesy. EHRAB jest dumnym członkiem takich organizacji jak: Almega, Bemanningsföretagen, Dansk Byggeri, Dansk Erhverv, Næringslivets Hovedorganisasjon oraz StartBank.

Przewiń do profilu firmy