Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla - Zbrojarz

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Kim jesteśmy?

Polska firma budowlana, która zajmuje się kompleksową obsługą budownictwa w Polsce i zagranicą, istniejąca na rynku od 30 lat zatrudni na stanowisku:

Zadania:

  • Montaż i demontaż szalunków
  • Umiejętność wiązania cęgami
  • Budowa obiektów użyteczności publicznej

Wymagania:

  • Znajomości systemów szalunków lub umiejętności wiązania cęgami
  • Chęci do pracy
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka godzinowa do uzgodnienia: od 10,00 euro netto/h w górę
  • Ilość godzin w miesiącu: 200/220
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami
  • Płatności w euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Narzędzia oraz odzież ochronną
  • Niemiecki urlop – ULAK
  • Kindergeld
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne