Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Cieśla - Zbrojarz

INHAUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 12
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace ciesielskie i zbrojarskie na budowach z wykorzystaniem systemów szalunkowych

  • Obsługiwanie maszyn budowlanych

  • Roboty zbrojarsko-ciesielsko-betoniarskie przy wznoszeniu obiektów kubaturowych

  • Prace ogólnobudowlane

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe

  • Doświadczenie na w/w stanowisku

  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi zbrojenia konstrukcji żelbetowych

  • Samodzielność oraz doskonałe zdolności planowania i organizacji własnej pracy

  • Rzetelność w działaniu i uczciwość w kontaktach z klientami i pracownikami

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania

  • Pracę na terenie Trójmiasta i Niemiec

  • Wsparcie ze strony firmy w aklimatyzacji, poznaniu struktur firmy

  • Możliwości realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy profesjonalnie przygotowanych kandydatów/brygad na stanowisko: Cieśla - Zbrojarz

Miejsce pracy: Trójmiasto/Niemcy

Przewiń do profilu firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, realizujemy inwestycję na terenie województwa pomorskiego, głównie na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu nasi Klienci i Partnerzy wyraźnie dostrzegają w nas silną i stabilną markę.

Naszą ideą jest głównie wykonywanie stanów surowych budynków mieszkalnych, a także kompleksowa realizacja budynków w standardzie deweloperskim. Pomimo stosunkowo krótkiego istnienia na rynku udało nam się zrealizować z sukcesem wiele obiektów dla czołowych inwestorów i deweloperów rynku trójmiejskiego, takich jak: Hossa S.A., Invest Komfort S.A., Ekolan S.A., Robyg S.A., Krj sp. z o.o., Mes Sp. z o.o., Budimex Nieruchomości Sp. z o.o., Bracia Bertrand sp. z o.o. sp.k – oraz wielu innych Inwestorów prywatnych.

Nasz sukces budujemy w oparciu o odpowiednio wyszkoloną, wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, która nie boi się nowych wyzwań, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować projekty nawet o znacznym stopniu skomplikowania, zdobywając tym uznanie w oczach tych wszystkich, którzy te zadania nam powierzyli. W swoim działaniu dążymy do maksymalnego zaspokojenia potrzeb wszystkich swoich klientów a w konsekwencji do budowania silnej i rozpoznawalnej na trójmiejskim rynku budowlanym marki.

W związku z intensywnym rozwojem firmy dążymy do umocnienia swojej pozycji na rynku w obszarze firm realizujących stany surowe, a w konsekwencji chcemy być w gronie najlepiej zarządzanych firm budowlanych w Trójmieście.

Potrzeby naszych klientów są najważniejsze, chcemy zdobywać nieustannie ich zaufanie poprzez profesjonalną obsługę oraz jak najefektywniejsze wykorzystanie naszej wiedzy i doświadczenia. Sprawne zarządzanie powierzonymi inwestycjami oraz korzystanie z dostępnych innowacji, prowadzi nas do coraz to lepszych rozwiązań, potrafimy precyzyjnie definiować ryzyko w projekcie oraz sprawnie reagować w sytuacjach nagłych. W swojej pracy używamy nowoczesnych narzędzi informatycznych tak, aby nasza praca była dobrze skoordynowana i przyjemniejsza. Nieustannie pracujemy nad standaryzacją naszej pracy, jesteśmy stale otwarci na potrzeby rynku budowlanego. Stosujemy najlepsze praktyki w zarządzaniu co uważamy za bardzo ważne w doskonaleniu systemu zarządzania projektami.

DO CZEGO PAŃSTWA ZACHĘCAMY: BUDUJ Z NAMI!