Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla – Zbrojarz - Pracownik Ogólnobudowlany

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Polska firma budowlana istniejąca na rynku od kilkudziesięciu lat, w związku z nieustannym rozwojem firmy oraz realizacją nowych inwestycji poszukuje osób na stanowisko:

Zapewniają stabilne i długoterminowe zatrudnienie. Jeśli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś się.

Rodzaj inwestycji: budynki wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, hotele etc.

Główne zadania:

  • Wykonywanie prac ciesielskich, zbrojarskich i ogólnobudowlanych

Oczekiwania:

  • Pracownik Ogólnobudowlany - nie musisz być fachowcem, ale musisz mieć doświadczenie przy żelbetach/stanach surowych
  • Praktyka zawodowa przy stanach surowych, żelbetach
  • Stabilność jako pracownik

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawki godzinowe uzależnione od doświadczenia 10,00 - 12,00 euro na rękę/h
  • Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami
  • Płatności w euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Narzędzia oraz odzież ochronną
  • Ilość godzin w miesiącu: 200/220
  • Niemiecki urlop – ULAK, Kindergeld
  • Nie wymagamy znajomości języka obcego – praca w polskich brygadach

Dodatkowe bonusy finansowe za:

  • Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty i znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą formularza.

Ogłoszenie archiwalne