Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

citrix administrator

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz język angielski? Chcesz zdobywać doświadczenie w nowo otwartym service desk'u w Poznaniu, w znanej międzynarodowej firmie?

    Nie zwlekaj! Aplikuj!

    Nr ref.: /274/11/2018/NL/35579
    Poznań
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk'u
    • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
    • bogaty pakiet benefitów
    • dodatkowo 1 dzień urlopu
    zadania
    • obsługa i administracja środowiskami serwerowymi Windows i Citrix
    • odpowiedzialność za przyjęcie i wykonywanie zadań i czynności w ramach cyklu życia technologii, a także doradztwo techniczne dla klientów
    • tworzenie złożonych koncepcji w środowiskach korporacyjnych
    • wdrożenie testów systemowych / testów zgodności / tworzenie scenariuszy testowych
    • wsparcie techniczne
    oczekujemy
    • wiedzy w obszarze infrastruktury IT
    • doświadczenia z produktami Citrix, takimi jak Presentation Server 4.x oraz XenApp 6.x i 7.x
    • zdolności analizowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz aplikacjami
    • znajomości Windows Serwer
    • umiejętności komunikacji w języku angielskim
    • pozytywnej postawy i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47