Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

City Manager

RESTOMATIC sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 5008 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja oferty i aktywna sprzedaż usług serwisu na spotkaniach B2B

  • Negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

  • Raportowanie i planowanie działań sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnych relacji i zaufania restauracji

  • Budowa i zarządzanie bazą klientów

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży na spotkaniach B2B (2+ lata)

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania relacji

  • Znajomość branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów IT będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

  • Dbałość o szczegóły i dotrzymywanie terminów

  • Znajomość technik negocjacyjnych

  • Wysoka motywacja oraz motywacja do rozwoju zawodowego,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w przyszłości)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Umowa o pracę/B2B

  • Służbowy telefon i laptop

  • Pracę w bardzo szybko rozwijającej się branży rezerwacji usług sektora gastronomicznego

O nas

Zjedz.my – to platforma do rezerwacji stolików w restauracjach istniejąca od 2020 i posiadająca blisko 1000 klientów w całym kraju. Jesteśmy również serwisem partnerskim „Zarezerwuj z Google” umożliwiającym rezerwacje stolików z poziomu wyszukiwarki Google i Google Maps. W związku z bardzo szybkim rozwojem poszukujmy nowych osób do zespołu sprzedaży.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj" / "Aplikuj teraz".