Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

City Manager

Pyszne.pl

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie logistyką dostaw zamówień z restauracji na obszarze Katowic i miast sąsiadujących

  • Nadzorowanie i utrzymywanie wskaźników efektywności miasta (SLA, KPI)

  • Proaktywne poszukiwanie usprawnień procesów w celu zapewnienia wysokiej jakości usług i pracy kurierów

  • Analiza danych i planowanie działań dla rozwoju miast

  • Ocena wyników, zarządzanie, motywowanie i planowanie zmian kurierów

  • Wspieranie i motywowanie obecnego zespołu Koordynatorów w codziennych zadaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem np. manager/ kierownik restauracji, sklepu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Zdolność do pracy wielozadaniowej, dbałość o szczegóły i koncentracja na rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność korzystania z wielu systemów i wykonywania zadań w dynamicznym środowisku

  • Dobra praktyczna znajomość pakietu Microsoft oraz G-suite

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju kompetencji - dostęp do kursów i szkoleń online

  • Kurs języka angielskiego

  • Firmowy laptop i telefon

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,

  • TakeawayPay - czyli dofinansowanie do zamówień z Pyszne.pl

  • Coroczne, międzynarodowe imprezy (wyjazdy narciarskie i imprezy letnie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli typowa praca biurowa nie jest dla Ciebie, szukasz dynamicznego środowiska i chcesz rozwijać się w zarządzaniu to świetnie się składa!

Rozpocznij swoją nową pracę jako Kierownik Operacji Pyszne.pl w Katowicach!

Pyszne.pl

Z około 100 milionami aktywnych użytkowników w 22 krajach, tutaj w Just Eat Takeaway.com (Pyszne.pl), dostarczamy fenomenalne jedzenie od Barcelony do Białegostoku.

Sprzedaż jest integralną częścią naszego lokalnego i globalnego sukcesu, od account managerów po ekspertów ds. utrzymania klientów i przedstawicieli handlowych pracujących w terenie. Właśnie tu pojawiasz się Ty.

Przewiń do profilu firmy