Oferta pracy

Client Manager

Hays Poland

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Dołącz do Hays!

A może kariera w HAYS?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną, a także liderem branży w Polsce. Na świecie działamy od ponad 50 lat. W ostatnim czasie otrzymaliśmy wyróżnienie Forbes Best Employers 2021, a także Business Superbrand. Rozwój zawodowy warto wiązać z najlepszymi. To dobry powód, aby nas lepiej poznać!

W Hays oferujemy nie tylko usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Interim Management, Executive Search czy IT Contracting, ale również Recruitment Process Outsourcing. Jest to unikalna usługa, w której jesteśmy wsparciem dla wewnętrznych działów HR naszych kluczowych klientów w realizacji procesów rekrutacyjnych. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do wymagań klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Client Manager - z możliwością pracy z dowolnego miejsca w Polsce.

Hays jest pracodawcą równych szans. O każdym zatrudnieniu decydujemy na podstawie kwalifikacji kandydata i potrzeb biznesowych, szanując różnorodność wszystkich kandydatów.

Twój zakres obowiązków

Zarządzanie relacją z Klientem

- Pełnienie roli opiekuna dla wybranego klienta lub klientów (w zależności od wielkości projektu),

- Zarządzanie strategicznymi projektami rekrutacyjnymi, włączając w to koordynację pracy zespołu,

- Monitorowanie przestrzegania uzgodnionych z klientem SLA’s,

- Dbałość o dostarczanie wysokiej jakości usług i ciągłe jej udoskonalanie,

- Prowadzenie cyklicznych spotkań z klientami podsumowujących wspólną pracę na projekcie.

Zarządzanie relacją z Kandydatem

- Aktywne monitorowanie i wykorzystywanie najbardziej optymalnych kanałów pozyskiwania kandydatów,

- Współpraca z zespołem rekrutacyjnym w zakresie realizacji projektów.

Zarządzanie zespołem

- Odpowiedzialność za realizację ustalonych celów związanych z danym Klientem,

- Motywowanie i wspieranie pracowników zespołu,

- Pozyskiwanie i rozwijanie członków zespołu,

- Podział zadań w zespole,

- Utrzymywanie należytej komunikacji wewnętrznej.

Wymagania pracodawcy

Poszukujemy osób, które mają już doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz relacją z Klientem, znających język angielski na poziomie min. C1.

Pracodawca oferuje

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premie, możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce, kafeterię benefitów, 1 dzień w roku na działalność charytatywną, dofinansowanie do nauki języków obcych, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Wsparcia Psychologicznego, a także stanowisko dające przestrzeń do rozwoju oraz współpracę ze znanymi markami na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Pracowniczy Program Wsparcia Psychologicznego

  • 1 dzień w roku na działalność charytatywną