Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Client Onboarding Analyst

Antal Banking & Insurance

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Warszawa

Warszawa

 Dla jednego z moich międzynarodowych klientów z sektora bankowości, poszukuję osoby na stanowisko:

Numer ref.: /313/07/2021/GW

Twoje obowiązki:

  • Obsługa klientów korporacyjnych (głównie kontakt mailowy; w mniejszym stopniu kontakt telefoniczny), rozumienie potrzeb klientów i odpowiadanie na ich oczekiwania;
  • Monitorowanie i analizowanie satysfakcji klientów i poziomu oferowanych usług oraz wdrażanych zmian w procesach;
  • Zarządzanie procesem otwierania i obsługi konta oraz rozwiązywanie problemów poprzez identyfikację i dobór rozwiązań;
  • Zarządzanie różnymi usługami i projektami w obszarze obsługi kont;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ i wydawanie dokumentacji;
  • Uczestniczenie w tworzeniu nowych usprawnień i procedur pracy, w celu dostarczenia klientom innowacyjnych rozwiązań;
  • Komunikacja z innymi działami, dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • Przegląd i konfiguracja systemu;
  • Raportowanie pojawiających się problemów.

Nasze wymagania:

  • Znajomość produktów bankowych w zakresie otwierania i prowadzenia rachunków bankowych;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Umiejętność oceny ryzyka przy podejmowaniu decyzji biznesowych;
  • Chęć ciągłego zdobywania wiedzy i uczestniczenia w szkoleniach;
  • Umiejętność pracy pod presją w dynamicznym środowisku oraz terminowość wykonywanych zadań;
  • Wiedza z zakresu finansów i bankowości;
  • Doświadczenie w usługach finansowych (preferowane);
  • Dobre umiejętności obsługi komputera (Excel, Word);
  • Biegłe posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość uzyskania rocznej premii za wyniki;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym, dynamicznym środowisku;
  • Możliwości szkoleń online, dotyczących m.in.:; tematów z zakresu nowych technologii;
  • Dostęp do świadczeń (prywatna opieka zdrowotna, Benefit System, ubezpieczenie na życie).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne