Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Client Partner - Account Manager

ADRINO MOBILE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Genewska 6

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej i konsekwentnej sprzedaży

  • Obsługa kampanii reklamowych

  • Proaktywne pozyskanie nowych Klientów oraz dalszy rozwój relacji biznesowych

  • Współpraca z innymi działami w prowadzeniu kompleksowego procesu pozyskania klienta

  • Tworzenie i prezentowanie ofert, kosztorysów, harmonogramów działań.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w pracy z agencjami i domami mediowymi, sieciami afiliacyjnymi lub klientami bezpośrednimi.

  • Mile widziane: Pracowałaś/łeś przy realizacji kampanii z wykorzystaniem wielu narzędzi reklamy online, znasz specyfikę tych produktów, jesteś w stanie rozmawiać o nich z klientem na poziomie, który pozwoli zainteresować go ofertą.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy prowadzeniu projektów dla znanych marek.

  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji dzięki obecności na konferencjach i szkoleniach.

  • Luźną, nie korporacyjną atmosferę pracy z wiecznie młodymi i pięknymi ;)

  • Własną biurową przestrzeń na terenie coworku

  • Pakiet medyczny Allianz

  • Karta sportowa Multisport

O nas

Jesteśmy agencją digital. Planujemy i kupujemy media. Realizujemy kampanie wizerunkowe i performance w oparciu o rozwiązania takie jak: mailing, display, native, rich media, social. Pomagamy klientom w doborze optymalnych narzędzi i w przygotowaniu długofalowej strategii sprzedaży produktów i obecności w Internecie.