Oferta pracy

Client Performance Senior Manager

iProspect

  • Czerska 12, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

iProspect

Czerska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem 8 osobowym w sposób zapewniający odpowiednią efektywność oraz wysoki poziom zaangażowania pracowników.

  • Zarządzanie powierzonym portfolio klientów, budowanie długofalowych relacji z klientami.

  • Zapewnianie doradztwa strategicznego dla klientów, współudział w przygotowaniu planu rozwoju portfolio marek klienta oraz realizację tego planu.

  • Aktywne rozwijanie obecnych i potencjalnych klientów – realizacja innowacyjnych projektów, wsparcie procesów przetargowych, efektywne wykorzystywanie możliwości up-sell i cross-sell.

  • Przygotowywanie strategii komunikacji w kanałach digital performance, z uwzględnieniem całego ekosystemu mediowego.

  • Nadzór nad procesami planowania, zakupu i raportowania pod kątem zgodności z umową, standardami agencji oraz wymaganiami klientów.

  • Nadzór nad P&L zespołu (realizacja celu finansowego, w tym optymalizacja marżowości).

  • Realizacja strategii rozwoju firmy w obszarze Client Service.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu wielokanałowych kampanii performance oraz budowaniu strategii komunikacji w kanałach digital performance

  • Znajomość metodyk działania na wszystkich prowadzonych kanałach performance marketingu oraz zrozumienie modelowania atrybucji.

  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem.

  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych, komunikacyjnych i prezentacyjnych.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS PowerPoint, jak również narzędzi z obszaru media performance.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji performance marketingu.

  • Możliwość pracy na projektach dla kluczowych klientów w branży digital marketingu, e-commerce; możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami z obszaru media performance.

  • Szkolenie onboardingowe pokrywające wszystkie obszary digital marketingu.

  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie, program rozwoju kompetencji managerskich, wewnętrzny program szkoleń „Let’s share” i wiele innych.

  • Nowoczesne i komfortowe biuro na Dolnym Mokotowie, zgodne z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE; w okresie pandemii możliwość pracy zdalnej.

  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi.

  • Kartę sportową Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

iProspect

Grupa dentsu Polska jest częścią globalnej sieci dentsu. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Amplifi, Amnet oraz RED8.

Dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Przewiń do profilu firmy