Client Security Specialist z językiem litewskim

TIMOCOM Sp z o.o.O firmie

TIMOCOM Sp z o.o.

Swobodna 1

Wrocław

TIMOCOM to dostawca rozwiązań IT z sektora FreightTech.
Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twoje zadania:

  • weryfikacja zapytań i zgłoszeń od potencjalnych oraz obecnych klientów,
  • weryfikacja istotnych dokumentów firm:
    • we własnym zakresie,
    • przy pomocy rejestrów online,
    • przy pomocy portali internetowych,
  • analiza uzyskanych wyników,
  • rejestrowanie informacji w systemach,
  • kontakt telefoniczny z instytucjami i klientami,
  • współpraca z zespołem weryfikacji oraz sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • języka litewskiego na poziomie ojczystym
  • znajomości języka rosyjskiego oraz języka polskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomości języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym w mowie i w piśmie,
  • podstawowej znajomości przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej,
To nie przypadek, że te wymagania są pogrubione. To nasze kompetencje krytyczne bez których realizacja zadań na tym stanowisku jest niemożliwa.

Czego jeszcze szukamy?

  • doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania trudności,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera,
  • predyspozycji interpersonalnych,
  • otwartości i odpowiedzialności,
  • zaangażowania i postawy nastawionej na dzielenie się wiedzą,
  • uważności w aspekcie dbania o wzajemne relacje,
  • wykształcenia min. średniego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży TSL.

Studia & Praca:

  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów
Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji. W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość. Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania. Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.

W ramach współpracy otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • możliwość pracy zdalnej Home Office (do 47 dni w roku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • ubezpieczenie na życie
  • lunch pass (190 PLN miesięcznie)
  • przyjazną atmosferę
  • 13 pensję
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek za staż pracy, a także z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jeśli działasz w podobny sposób i spełniasz w/w wymagania,
wyślij CV korzystając z dedykowanego formularza poniżej.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w nich zawartych przez TIMOCOM Sp. z o.o. , ul. Gwiaździsta 10/16, 53-413 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TIMOCOM Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji o TIMOCOM oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.timocom.pl/kariera

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy