Oferta pracy

Client Security Specialist z językiem litewskim

TIMOCOM Sp z o.o.O firmie

TIMOCOM Sp z o.o.

Powstańców Śląskich 15

Wrocław

TIMOCOM to firma z sektora FreightTech, dostarczająca rozwiązania IT dla branży TSL.
Obecnie powiększamy zespół. Szukamy kandydatów na stanowisko:

Zapoznaj się dokładnie z poniższymi zadaniami, wymaganiami oraz informacją dodatkową.
Tak, jest długa, ale ważna zarówno dla Ciebie jak i dla nas. Zależy nam abyś zrozumiał na czym polega nasza praca i jakich kompetencji szukamy u kandydatów. Partnerstwo przede wszystkim!

Czym zajmujemy się w zespole Business security?

Poprzez weryfikację zapytań od potencjalnych i obecnych klientów, dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
Twoje zadania to min.

  • weryfikacja istotnych dokumentów w/w firm za pomocą różnych narzędzi i sposobów w tym min. przy pomocy rejestrów online czy przy pomocy portali internetowych,
  • analiza uzyskanych wyników,
  • rejestrowanie informacji w systemach,
  • kontakt telefoniczny z instytucjami i klientami,
  • współpraca z pozostałymi zespołami TIMO #OneTeam!

Czego szukamy u kandydatów?

  • Do realizacji tych niezbędna jest znajomość języka litewskiego na poziomie ojczystym,
  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego oraz języka polskiego a także komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    Ważna jest także podstawowa znajomość przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania trudności,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,
  • otwartość i odpowiedzialność
  • zaangażowanie i postawa nastawiona na dzielenie się wiedzą,
  • uważność w aspekcie dbania o wzajemne relacje,
  • wykształcenie min. średnie.

W ramach współpracy otrzymasz:

  • umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym biurze
  • możliwość pracy zdalnej Home Office (do 47 dni w roku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię
  • ubezpieczenie na życie
  • lunch pass (190 PLN miesięcznie)
  • przyjazną atmosferę
  • 13 pensję
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatek za staż pracy, a także z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Jeśli spełniasz wymogi merytoryczne i podzielasz nasze wartości wyślij swoje CV. W wiadomości do nas napisz jak widzisz swój wkład w rozwój naszych wartości.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w nich zawartych przez TIMOCOM Sp. z o.o. , ul. Powstańców Śląskich 15, 53-332 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli w zakresie przesłanych przez Ciebie danych, znajdują się dane szczególnych kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane dotyczące zdrowia), prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym”

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez TIMOCOM Sp. z o.o danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Więcej informacji o TIMOCOM oraz o procesie rekrutacji znajdziesz na stronie www.timocom.pl/kariera

Informacja dodatkowa:

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji. W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość. Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania. Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy. Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników. Jako #ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy