Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Client Support Specialist with Danish

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mokotów
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PEOPLE Sp. z o.o.

Mokotów

Warszawa

Numer ref.: Obs/11/08/2020/MR-SSC&BPO

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe wsparcie klientów marki w całym procesie zakupowym - od momentu złożenia zamówienia w systemie aż po jego realizację i dostarczenie produktu
  • Współpraca z działem logistyki, sprzedaży oraz marketingu
  • Udoskonalanie procesu obsługi klientów - dbanie o najwyższy standard Client Experience

Wymagania:

  • Znajomość języka duńskiego (poziom C1 w mowie i pismie)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1 w mowie i piśmie)
  • Orientacja na klienta i współpracę w zespole
  • Umiejętność skutecznej i biznesowej komunikacji

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dla rozpoznawalnej marki na poziomie biznesowym
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Atrakcyjne biuro w Warszawie
  • Szansę na rozwój kariery w międzynarodowej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne