Please send your CV including below RODO clause. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Please be aware we will contact only selected candidates. Dentsply Sirona is an Equal Opportunity/ Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, sexual orientation, disability, or protected Veteran status. We appreciate your interest in Dentsply Sirona. If you need assistance with completing the online application due to a disability, please send an accommodation request to [email protected] Please be sure to include “Accommodation Request” in the subject.

Clinical Implementation Specialist, South Poland

Dentsply Sirona Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Aktualnie poszukujemy systematycznej, komunikatywnej, nakierowanej na cel i dobrze zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż poprzez prowadzenie szkoleń i zapewnianie wsparcia obecnym i nowym klientom stomatologicznym w zakresie nakładek ortodontycznych i oprogramowania SureSmile.

Na tym stanowisku zapewnisz powtarzalne zamówienia planów leczenia SureSmile w celu generowania stałego wzrostu liczby ortodontycznych terapii nakładkowych dla zrealizowania kwartalnych i rocznych planów sprzedażowych.

Pracując w ścisłej współpracy z przedstawicielami handlowymi Dentsply Sirona (Polska południowa), wykorzystasz istniejące relacje z klientami i będziesz promować kompletne cyfrowe rozwiązania stomatologiczne.

Będziesz odpowiadać za zapewnienie wsparcia pierwszego stopnia klientom, którzy zaczną lub już używają alignerów i oprogramowania SureSmile.

Równie ważną częścią Twojej pracy będzie ścisła współpraca z dystrybutorami poprzez wspólne prezentacje urządzeń CAD/CAM w gabinetach stomatologicznych, na targach i konferencjach branżowych. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pomoc lekarzowi w stawianiu pierwszych kroków w stomatologii cyfrowej z wykorzystaniem urządzeń Dentsply Sirona.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży stomatologicznej (technik dentystyczny, przedstawiciel handlowy)

  • wykształcenie wyższe

  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

  • samodzielność, własna inicjatywa, umiejętność ustalania priorytetów i organizacji swojej pracy

  • chęć rozwoju w kierunku sprzedaży (nakierowanie na wynik)

  • prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych wyjazdów służbowych)

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie, która jest liderem rynku stomatologicznego.

  • Pracę z nowoczesną technologią i innowacyjnymi produktami najwyższej jakości

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dostępną na życzenie bazę kursów e-learningowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Dentsply Sirona to 130 lat historii wprowadzania innowacji i świadczenia usług dla sektora stomatologicznego i pacjentów na całym świecie Opracowujemy, wytwarzamy i wprowadzamy na rynek kompleksowe rozwiązania i produkty, które umożliwiają lepsze, bezpieczniejsze i szybsze leczenie stomatologiczne.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje