Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Clinical Research Associate - Monitor Badań Klinicznych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-04-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Brillance Sp. z o.o. to regionalna firma CRO prowadząca przełomowe badania kliniczne w różnych obszarach terapeutycznych, w szczególności w kardiologii, onkologii i hematologii.

    Od 14 lat konsekwentnie budujemy profesjonalną markę firmy zapewniając najwyższą jakość uzyskanych danych na wszystkich etapach badania klinicznego. Jako Pracodawcy kładziemy nacisk na sprawną i otwartą komunikację wewnątrz zespołu oraz na rozwój naszych Pracowników.

    Clinical Research Associate
    Monitor Badań Klinicznych

    Zakres obowiązków:

    • monitorowanie i site management badań klinicznych zgodnie z wytycznymi protokołu badania, GCP, obowiązującymi SOPs i regulacjami prawnymi
    • tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonym projektem badawczym
    • monitorowanie badań w ośrodku i zdalnie; nadzór nad jakością danych dostarczanych przez Ośrodki i terminowe raportowanie aktywności
    • pomoc w uzyskiwaniu dokumentów niezbędnych do rejestracji badań klinicznych w Komisjach Bioetycznych i URPL

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Monitora Badań Klinicznych (z uwzględnieniem wizyt: pre-study, inicjującej, monitorującej i zamykającej)
    • mile widziane doświadczenie w projektach onkologicznych, hematologicznych
    • wykształcenie wyższe (preferowane, ale nie konieczne: medycyna, farmacja, analityka medyczna, nauki pokrewne)
    • znajomość zasad ICH GCP
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do podróży służbowych

    UWAGA! Osoby bez doświadczenia na stanowisku Monitora nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • rozwój kariery zawodowej
    • elastyczne rozwiązania – praca w systemie field based
    • przyjazne i wspierające środowisko pracy
    • narzędzia pracy

    Życiorys ze zdjęciem zawierający klauzulę o ochronie danych osobowych oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać klikając w przycisk:

    Aplikacje można również przesyłać na adres: [email protected]

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom