Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Clinical Trial Associate - CTA

PURE CLINICAL sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 123A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie badaniami klinicznymi zgodnie z dobrą praktyką kliniczną i standardowymi procedurami operacyjnymi (SOP), praca jako łącznik między urzędami i komisjami etycznymi.

  • Uczestniczenie wraz z zespołem badawczym w przygotowywaniu dokumentów specyficznych dla danego badania klinicznego, dzienników, logów oraz wszelakich materiałów i dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia i przeprowadzenia badania klinicznego.

  • Udział w pozyskiwaniu materiałów do badania.

  • Zapewnienie kompletności, przeprowadzanie regularnych przeglądów dokumentów, organizowanie i archiwizowanie dokumentów w Clinical Trial Master File (eTMF), w tym dokumentów ośrodka badań klinicznych, korespondencję mailową, materiałów szkoleniowych i innych dokumentów dotyczących badań;

  • Koordynacja, zapewnienie identyfikacji i identyfikowalności wszystkich dokumentów badania klinicznego, śledzenie ich dystrybucji, w tym między innymi protokołów, poprawek do protokołów, IB, ICF.

  • Udział w koordynowaniu i śledzeniu sprzętu oraz niezbędnych materiałów potrzebnych do przeprowadzenia badania klinicznego.

  • Odpowiadanie za koordynację procesu ubezpieczenie badania klinicznego.

  • Uzyskiwanie, przeglądanie i przetwarzanie dokumentów regulacyjnych i administracyjnych z miejsc prowadzenia badań.

  • Asysta przy okresowym przeglądzie dokumentów badań klinicznych, w tym dokumentów ośrodka badawczego, aby zapewnić, że cała dokumentacja jest kompletna i aktualna.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat, magister lub doktor nauk medycznych, przyrodniczych, technicznych związanych z opieką zdrowotną).

  • Minimum jeden rok doświadczenia na stanowisku związanym z ofertą pracy lub w sektorze badań klinicznych.

  • Znajomość ICH-GCP i wytycznych regulacyjnych dotyczących badań klinicznych.

  • Biegła umiejętność komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Biegła obsługa oprogramowania komputerowego, w tym znajomość programów Excel, Word, PowerPoint, Adobe.

  • Zdolność do samodzielnej pracy i skutecznego radzenia sobie z wieloma priorytetami w szybko zmieniającym się środowisku.

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, silne umiejętności organizacyjne i skuteczna komunikacja na wszystkich poziomach w organizacji.

To oferujemy

  • Współpracę w realizacji atrakcyjnych i nietypowych projektów o zasięgu międzynarodowym.

  • Możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i doświadczenia w branży analitycznej, badań klinicznych.

  • Pracę stacjonarną - w biurze w Warszawie (możliwość całkowitej pracy zdalnej lub pracę hybrydową.

  • Pracę na pełen etat / B2B.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Szkolenia.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Spotkania integracyjne.

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

  • Dofinansowanie do Opieki medycznej.

  • Nielimitowaną kawę 😊

O nas

Pure Clinical tworzą wysoko wyspecjalizowane osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań klinicznych. Nasi pracownicy i współpracownicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych w różnych wskazaniach terapeutycznych oraz doświadczenie zawodowe w projektowaniu badań klinicznych. Posiadają również niezbędne wykształcenie medyczne, biomedyczne lub farmaceutyczne.

W czym pomagamy naszym klientom?

Prowadzimy pełny zakres badań klinicznych i badań oceny działania włącznie z badaniami laboratoryjnymi. Zapewniamy najwyższej jakości dane na rynku. Znamy również doskonale przestrzeń regulacji prawnych, dlatego wybierzemy dla Ciebie najlepszą strategię wprowadzenia produktu na rynek. Zawsze mamy w pełni indywidualne podejście do każdego projektu, z nastawieniem całego zespołu by klient czuł się zaopiekowany, a współpraca z nami była dla niego jak najbardziej korzystna, szanujemy pieniądze i czas naszych kontrahentów.