Ta oferta pracy jest nieaktualna od 240 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cloud Administrator

  • Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Wierzymy, że w usługach IT ważni są przede wszystkim ludzie, dlatego poszukujemy najlepszych inżynierów, realizując idee jednego z najnowocześniejszych Data Center w Polsce.
    Exea Data Center to jedyne centrum przetwarzania danych w Polsce z najwyższą certyfikacją TIER III, przyznaną po serii rygorystycznych testów infrastruktury. Jesteśmy liderem rozwiązań Data Center w Polsce północnej. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania Cloud, Data Center oraz Recovery Center. Dołącz do naszego zespołu odpowiedzialnego za rozwój nowoczesnych usług chmurowych.
    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

    Twoje zadania

    • Rozwój i utrzymanie własnej infrastruktury IT w chmurze.
    • Rozwój i utrzymanie rozwiązań chmurowych dla kluczowych aplikacji biznesowych.
    • Praca z wybranymi technologiami, m.in: VMware, Veeam, Microsoft, AD, Linux, SQL, Docker.
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji środowisk chmurowych.
    • Udział we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań chmurowych.

    Wymagamy:

    • Umiejętności i doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu rozwiązań chmurowych.
    • Wysoko rozwiniętej umiejętności oceny ryzyka.
    • Samodzielności, analitycznego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów.
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej.
    • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Mile widziane certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

    Oferujemy

    • Pracę w zespolę ekspertów i prawdziwych pasjonatów IT.
    • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnej infrastruktury Data Center.
    • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii chmurowych.
    • Realny wpływ na kierunek działania i rozwoju firmy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności.
    • Stabilne zatrudnienie UoP lub B2B.
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie wakacji).
    • Elastyczne godziny pracy.

    Aplikację zawierającą CV wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia (netto) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”