Cloud Administrator

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Interesujesz się technologiami przetwarzania w chmurze?

    Masz przynajmniej roczne doświadczenie w zarządzaniu usługami opartymi o chmurę Microsoft Azure?

    Chcesz zebrać doświadczenia, a przy tym stawiasz na współpracę zespołową?

    Ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań?

    Dołącz do naszego zespołu ekspertów w 3S Data Center na stanowisku:

    Miejsce pracy: Katowice

    Główne zadania:

    • Projektowanie i wdrażanie bezpiecznych i skalowalnych systemów opartych o usługi MS Azure w modelu chmurowym i hybrydowym
    • Administrowanie usługami i sieciami na platformie Azure
    • Administrowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych oraz serwerów aplikacji
    • Administrowanie bazami danych MS SQL
    • Automatyzacja zadań
    • Monitorowanie, oraz diagnozowanie problemów technicznych i wydajnościowych środowiska MS Azure
    • Analiza wymagań biznesowych i wybór odpowiednich rozwiązań dla platformy chmurowej (IaaS, PaaS oraz SaaS)
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej, powdrożeniowej oraz wsparcie sprzedaży

    Od kandydata oczekujemy:

    • Dobrej wiedzy na temat platformy MS Azure (m.in. Azure Site Recovery, Azure Backup, AAD, Virtual Machines, Azure SQL Database, File Storage, Web Apps, PowerBI, zarządzanie kosztami)
    • Doświadczenia w administracji systemami operacyjnymi Microsoft oraz bazami danych MS SQL (potwierdzone certyfikatami Microsoft)
    • Umiejętności pisania skryptów i automatyzacji zadań
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomość AWS będzie dodatkowym atutem

    Zapewniamy:

    • Możliwość pracy w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
    • Ciekawe wyzwania zawodowe i obcowanie z najnowszymi technologiami
    • Pracę w zespole pełnym zaangażowania i pasji
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • Przyjazną atmosferę
    • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
    • Bogaty pakiet medyczny w LUX MED (możliwość rozszerzenia na rodzinę)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę Multisport

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 3S S.A., ul. Ligocka 103 bud. 8, 40-568 Katowice (Pracodawca, administrator danych), przekazujesz  Twoje dane osobowe  zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą prawną jest tutaj 6 ust. 1 lit. b) RODO (zawarcie z Tobą umowy).

    Twoje CV zostanie zachowane w naszej bazie na cele ew. przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną takiego działania jest art. 6 ust 1 lit. f) RODO, tj. nasz uzasadniony interes prawny. W każdym czasie możesz wyrazić sprzeciw wobec takiemu przetrzymywaniu CV, m.in. kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (co w większości wypadków oznacza art. 22(1) §1 Kodeksu Pracy) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania, dane zawarte w liście motywacyjnym) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W przypadku jednak, gdy z uwagi na charakter stanowiska podanie dodatkowych informacji będzie konieczne, poinformujemy o tym na etapie rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu realizacji naszych uzasadnionych interesów prawnych, zgodnie z art. 6 ust 1 lit. f) RODO. Przez uzasadnione interesy prawne rozumiemy: ustalenie, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami, wykrywanie i zapobieganie nadużyciom, tworzenie wewnętrznych analiz i statystyk związanych z procesami rekrutacyjnymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody (jeśli była wyrażana) pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni, na cele z nią związane, a następnie – na cele związane z dalszymi procesami rekrutacji  do czasu otrzymania od Ciebie sprzeciwu lub żądania usunięcia danych

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych oraz usług wsparcia biznesu, np. podmiotom świadczącym usługi rekrutacji, zewnętrznym kancelariom prawnym etc.. Ponadto, dane będą dostępne także dla innych podmiotów z grupy kapitałowej 3S.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]

    top