Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Cloud Architect (Azure)

  • opolskie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wrocławiu oraz w Niemczech i USA.

    Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

    Dołącz do nas jako:

    Oferujemy:

    • Involvement in interesting projects in a dynamic environment
    • Multiple chances to work in an international environment with foreign customers, some of which include some of the biggest companies in the world
    • Being a part of an interesting, highly motivated young team which will form the backbone of the business  in our company from the very beginning
    • Flexible approach to working hours (we are not “corporate")
    • Social package (Benefit, Xmass bonuses)
    • Nice and pleasant “family-like” atmosphere without typical corporate pressure
    • Competitive salary

    Zakres obowiązków:

    • Designing secure and scalable systems for industry using Azure services
    • Analysis of business requirements and selection of appropiate solutions for the Azure platform
    • Solving design and technical problems

    Wymagania:

    • Administrative:
      • Experience in working on cloud - based technologies Microsoft Azure
      • Windows and Linux Administration
      • Good knowledge of networking and routing topics
      • Infrastructure automation through DevOps scripting (e.g. Bash, Python, Ruby, Powershell)
      • Set up process, services and tools around cloud
      • Understand and document technical requirements from clients
    • ​Development:
      • ​Experience with Java 8, Tomcat, Struts
      • Good knowledge of Spring, Hibernate and Maven
      • ​GIT
      • ​Building and editing simple interfaces with JS and HTML

    MILE WIDZIANE:

    • Experience in working on cloud - based technologies Amazon AWS Cloud Formation

    Facebook: https://www.facebook.com/Transition.Technologies.PSC/

    Site: www.ttpsc.pl

    Youtube.com: https://www.youtube.com/channel/UC8-MwMeBPpiF3tUzaCV5RVQ

    U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
    bottom
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom