Oferta pracy

Cloud Architect

B3 CONSULTING POLAND sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lubisz wyzwania i dynamiczną pracę? Interesuje Cię kariera w intensywnie rozwijającej się firmie, w której Twój potencjał zostanie doceniony? Jeżeli tak – praca w B3 może stać się już niedługo Twoją pracą marzeń! Poznaj nietuzinkowych ludzi, skandynawską kulturę pracy i rozwijaj się razem z nami!

B3 Consulting to szwedzka firma notowana na NASDAQ, działająca w obszarze doradztwa i wsparcia projektów IT dla klientów z Europy i Ameryki. Zatrudniamy ponad 800 entuzjastów w 11 biurach w Szwecji i Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem B3 Poland poszukujemy entuzjastów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Identyfikacja potrzeb i wypracowanie odpowiednich rozwiązań
  • Planowanie i prowadzenie prac związanych z migracją różnorodnych aplikacji klienta do chmury
  • Jeżeli zachodzi potrzeba to budowa strategii replatformingu
  • Projektowanie aplikacji pod Cloud
  • Konteneryzacja
  • Dzielenie się wiedzą w ramach zespołu, wsparcie mniej doświadczonych osób
  • Współpraca z zespołem specjalistów z obszaru szyfrowania, bezpieczeństwa i dostawcami zewnętrznymi

Perfect match:

  • Min. 4 lata doświadczenia z chmurą GCP/Azure
  • Znajomość JAVA lub Python
  • Konteneryzacja OpenShift, GKI, Ant Assistio (Google), CI/CD, Jenkins, AKS
  • Znajomość usług pasywnych
  • Doświadczenia z migracją aplikacji do chmury
  • Angielski do dokumentacji min. B2
  • Znajomość branży finansowej - nice to have

Dlaczego B3?

  • Międzynarodowe środowisko ze skandynawskim podejściem
  • Różnorodność projektowa
  • Autorski model wynagradzania z indywidualnym podejściem
  • Sportowy duch firmy, imprezy integracyjne oraz wiele, wiele więcej...

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy