Cloud Architect

Integer Group Services Sp. z o.o

  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Czerniakowska 87

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • AWS

  • GCP

  • Azure

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • API

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i rozwój środowiska chmurowego

  • opracowywanie strategii tranzycji systemów

  • dobór narzędzi chmurowych do potrzeb organizacji

  • współpraca z działem wytwarzania oprogramowania celem wsparcia wytwarzania rozwiązań cloud friendly

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w roli architekta rozwiązań chmurowych (AWS, GCP, Azure)

  • praktyczna znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania w oparciu o usługi chmurowe i on premisess

  • znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem rozwiązań chmurowych

  • min. 4 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty lub DevOps

  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowany: PostgreSQL, MongoDB)

  • doświadczenie w projektowaniu API (preferowane REST API)

  • solidne podstawy w zakresie tematyki związanej z sieciami komputerowymi oraz systemami operacyjnymi (Windows, Linux)

  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • inżynierskie podejście i wysoki standard tworzenia rozwiązań

  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na dzielenie się wiedzą

  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • chęć rozwoju i nieustannej nauki

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje