Logo Pracuj.pl

Cloud Business Development Specialist

Beyond.pl Sp. z o.o.O firmie

Beyond.pl Sp. z o.o.

Adama Kręglewskiego 11

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • cloud computing

  • Microsoft Azure

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów w planowaniu doborze rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych i hybrydowych opartych o platformę Microsoft.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem.
  • Wsparcie biznesowe dla działu sprzedaży i prowadzenie szkoleń, mentoring zespołu, transfer wiedzy w organizacji.
  • Rekomendowanie rozwiązań dla Zespołu Sprzedaży.
  • Współpraca z zespołami Beyond.pl w oferowaniu kompleksowych rozwiązań dla klienta.
  • Udział w spotkaniach z Klientami, proaktywne prezentowanie usług i udział w procesie sprzedaży, we współpracy z innymi zespołami w firmie.
  • Monitorowanie i rekomendowanie usług dla klientów oraz optymalizacja zużycia na podstawie raportów dotyczących wykorzystania.
  • Udział w projektach z udziałem klienta i zespołu technicznego Beyond.pl.
  • Współpraca z Microsoft Polska w obszarze wspólnej sprzedaży.

Nasze wymagania

  • 3 lata+ doświadczenia w organizacji o profilu integratora, lub ISV – Partnera Microsoft.
  • Angielski – poziom swobodnej komunikacji biznesowej.
  • Znajomość rozwiązań platformy Microsoft Azure i Microsoft 365.
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań Microsoft do klientów korporacyjnych.
  • Bazowa znajomość architektury rozwiązań Azure i Microsoft 365– doświadczenie w takich projektach.
  • Certyfikacja Microsoft na poziomie minimum w obszarze MS-900 i AZ-900 i chęć dalszego rozwoju i pogłębiania kwalifikacji.
  • Zainteresowanie technologią.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze IT, w zespole unikalnego partnera Microsoft, oferującego rozwiązania hybrydowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Rozwój zawodowy, w tym możliwość uzyskania certyfikatów wiodących producentów, w tym certyfikacji w obszarze Microsoft Cloud
  • Wymianę wiedzy i poszerzenie jej o kolejne technologie.
  • Samodzielność w działaniu i realny wpływ na strategię firmy.
  • Bogaty pakiet socjalny (w tym Multikafeteria i lekcje języka angielskiego).
  • Indywidulany fundusz szkoleniowy, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie.
  • Przyjazne środowisko pracy i niezbędne narzędzia.
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami hybrydowymi w unikalnym centrum danych z najwyższym certyfikatem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • Home Office

Naszą ambicją jest bycie najbardziej zaufanym i szanowanym dostawcą usług przetwarzania danych, managed services, środowisk chmurowych i infrastruktury as a service w Polsce i Europie Środkowej. Beyond.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ciągłości dostępu do danych, pozwalając klientom i partnerom budować przewagę konkurencyjną, wprowadzać innowacje i stabilnie się rozwijać.

Cloud Business Development Specialist, Adama Kręglewskiego 11, Nowe Miasto, Poznań