Oferta pracy

Cloud Security Architect

Avenga PolandO firmie

130‐150 zł / godz. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Ekspert

Avenga Poland

Warszawa

Warszawa

Cloud Security ArchitectNumer ref.: SZA/SEC/WAW/10

ZADANIA:

  • projektowanie i wdrażanie architektur bezpieczeństwa kontroli w AWS we współpracy z zespołami Security i Enterprise
  • rekomendowanie rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa dla nowych inicjatyw
  • kontrola bezpieczeństwa (np. automatyzacja kompilacji, zarządzanie konfiguracją)
  • projektowanie i wdrażanie sieciowych i hostowych narzędzi bezpieczeństwa
  • ocena aktualnego projektu i wdrożenia oraz raportowanie możliwych niedociągnięć, przedstawianie rozwiązań i edukowanie zainteresowanych
  • zapewnienie wsparcia technicznego członkom zespołu

WYMAGANIA:

  • doświadczenie z ochroną danych w chmurze AWS dla IaaS, PaaS lub SaaS
  • znajomość IaaC (Terraform)
  • API Security
  • doświadczenie z kontrolą dostępów (SAML, OAUTH...)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Cloud Security Architect.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy