Cloud Security Engineer

Cyclad

20 00028 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

Mile widziane

  • Oracle Cloud Infrastructure

  • Kubernetes

O projekcie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Cloud Security Engineera.

Informacje o projekcie:

• Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków

• Sektor: Bankowość

• Projekt: Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na technologiach Azure/M365,

• Kontrakt: Umowa o pracę

• Stawka: 20 000 – 28 000 PLN brutto

• Typ pracy: System hybrydowy (60% zdalnie, 40% biuro)

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na technologiach Azure/M365

  • Wsparcie projektów biznesowych wdrażanych w oparciu o technologie chmurowe

  • Konfiguracja i utrzymanie systemów bezpieczeństwa dedykowanych dla rozwiązań chmurowych

  • Identyfikacja błędów konfiguracyjnych oraz podatności w technologiach chmurowych

  • Opracowanie rekomendacji dotyczących zabezpieczeń i architektury rozwiązań chmurowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie praktycznego wdrażania rozwiązań chmurowych w oparciu o technologie Microsoft (Azure, Microsoft 365)

  • Wiedza na temat rozwiązań bezpieczeństwa dedykowanych do zabezpieczania środowisk chmurowych Microsoft

  • Umiejętność konfiguracji i integracji produktów: Sentinel, Defender, Azure Information Protection, DLP

  • Praktyczna znajomość AAD oraz dobrych praktyk w zakresie zarządzania tożsamością

  • Umiejętność określania wymagań bezpieczeństwa dla środowisk opartych o technologie chmurowe

  • Umiejętność konstruktywnej współpracy z komórkami biznesowymi

  • Znajomość regulacji dotyczących rozwiązań chmurowych dla sektora finansowego

  • Certyfikaty AZ-500, SC-100

  • Znajomość technologii OCI (Oracle Cloud Infrastructure)

  • Znajomość technologii Kubernetes

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uwarunkowane od posiadanego doświadczenia

  • Możliwość pracy hybrydowej w lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Gdańsk

  • Dostęp do najnowszych technologii oraz możliwości rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w oparciu o wartości - zwinność, prostota, zespołowość i etyka

  • Obszerny pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 2 dni dodatkowo wolne za wolontariat itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • international work environment

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online z Hiring Managerem

Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

- Myślimy i działamy globalnie

- Oferujemy duże możliwości rozwoju

- Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

Przewiń do profilu firmy