Logo Pracuj.pl

Cloud Security Engineer

PwCO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Zespół Cybersecurity świadczy usługi dla najważniejszych klientów w Polsce i na świecie. Pomagamy firmom nie tylko zaprojektować strategię cyberbezpieczeństwa oraz procesy monitorowania czy reagowania na incydenty, ale również wspieramy je w procesie wdrożenia konkretnych systemów bezpieczeństwa. Łączymy wiedzę na temat procesów biznesowych i współczesnych cyberzagrożeń z doświadczeniem naszych konsultantów i inżynierów, płynącym z wykonanych audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych i świadczonych usług wsparcia operacyjnego zespołów SOC.

Dajemy możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach współpracując z innymi biurami PwC w Europie i na świecie.

Dołącz do najlepszego zespołu Cybersecurity według raportu Forrestera!

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie zabezpieczeń dla landing zone (dla wiodących dostawców publicznej chmury obliczeniowej), włącznie z obszarem sieciowym i IAM
  • Implementacja hardeningu środowisk chmurowych i wdrażanie adekwatnych polityk bezpieczeństwa
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z obszaru automatyzacji procesu DevOps i kontroli ryzyka i compliance dla chmury (IaC)
  • Udział w ocenie gotowości/dojrzałości i przygotowaniu planu migracji do chmury obliczeniowej z perspektywy cyberbezpieczeństwa i zgodności z regulacjami i najlepszymi praktykami
  • Przegląd i ocena aktualnie używanych narzędzi oraz polityk/procedur/standardów z obszaru bezpieczeństwa w kontekście migracji do chmury - identyfikacja luk oraz dostosowanie
  • Wsparcie projektu architektury bezpieczeństwa uwzględniającej środowisko hybrid/multi-cloud
  • Współdziałanie z dostawcami przy projekcie i realizacji Proof-of-Concept migracji wybranych aplikacji i wykorzystania natywnych chmurowych narzędzi cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze cyberbezpieczeństwa i infrastruktury/sieci IT z praktycznym doświadczeniem dotyczącym cloud security, w szczególności przy migracji aplikacji do chmury i tworzeniu oraz utrzymaniu landing zone,
  • Podstawowa znajomość wszystkich domen cyberbezpieczeństwa: identyfikacja, ochrona, wykrywanie, reagowanie, odzyskiwanie (NIST CSF),
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze publicznym, spółce państwowej lub konsultingu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Elastyczne warunki - możliwość wyboru formy współpracy (B2B lub umowa o pracę), hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave oraz dodatkowe letnie rozwiązania (np. Slow Fridays),
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC,
  • Szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe i wiele więcej,
  • Dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco), zniżki na urządzenia IT (np. Apple, Lenovo, Orange) i na zakup samochodu, Multisport,
  • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat;
  • A kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC w zamian za bonus finansowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • opieka Buddy'ego
  • swoboda leczenia

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry. Be who you are and be a game changer.

Cloud Security Engineer, Poznań