Oferta pracy
ZPT-2043

Cloud Security Expert

ALIOR BANK

  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

Twój zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, w ramach której pomożesz Alior Bankowi bezpiecznie przenieść swoje usługi do chmury publicznej. Będziesz częścią zespołu bezpieczeństwa, który jest odpowiedzialny za to, żeby dane oraz środki banków i jego klientów były odpowiednio zabezpieczone. Twoim zadaniem będzie przeniesienie wypracowanych rozwiązań dla środowiska on-premise lub zaproponowanie odpowiedników chmurowych.

Obszary, w których będziesz budować kompetencje wewnątrz banku:

- wypracowanie modelu bezpiecznej integracji między rozwiązaniami on-premise i

chmurowymi,

- wykorzystanie mechanizmów bezpieczeństwa chmury, jak Azure Security Center, do zapewnienia procesów bezpieczeństwa wewnątrz chmury,

- wypracowanie standardów bezpieczeństwa dla różnych typów zasobów w chmurze Azure i Oracle,

- wdrożenia w cykl wytwarzania i aktualizacji systemów automatycznych mechanizmów weryfikacji bezpieczeństwa aplikacji oraz obrazów kontenerów,

- wypracowania bezpiecznych sposobów administracji chmurą i jej zasobami przez zespoły IT,

oraz wiele więcej :)

Nasze wymagania

  • znajomość technologii chmurowych w oparciu o Azure,

  • wiedza z zakresu technologii konteneryzacji (Docker / CRI-O) i Kubernetes,

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych przy wytwarzaniu oprogramowania Cloud-Native,

  • znajomość bezpiecznych mechanizmów CICD w oparciu o rozwiązanie Jenkins.

  • Mile widziana znajomość technologii Oracle Cloud.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce, wśród najlepszych ekspertów bezpieczeństwa IT,

  • realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów,

  • interesującą pracę w środowisku nowoczesnych technologii,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń z obszaru chmury publicznej,

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,

  • ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje