Logo Pracuj.pl

Cloud Security Specialist

Bank Gospodarstwa KrajowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Bank Gospodarstwa Krajowego

Chmielna 73

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i zarządzanie mechanizmami zapewniającymi bezpieczeństwo i zgodność w chmurze Microsoft (Azure oraz M365)
  • Analiza i ocena procesów, mechanizmów i narzędzi bezpieczeństwa teleinformatycznego i bezpieczeństwa informacji migrowanych do chmury
  • Identyfikacja i klasyfikacja informacji przetwarzanych na platformach chmurowych oraz w zewnętrznych usługach chmurowych (SaaS, PaaS, IaaS)
  • Analiza luk, ocena ryzyk, audyt zgodności rozwiązań i usług chmurowych
  • Udział w projektach biznesowych wykorzystujących rozwiązania i usługi chmurowe
  • Udział w projektach IT w zakresie bezpieczeństwa rozwiązań i usług chmurowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze IT lub bezpieczeństwa teleinformatycznego, w tym praktyczne doświadczenie w konfiguracji, migracji oraz udział w projektach cloud security
  • Znajomość regulacji sektora finansowego i standardów rynkowych w szczególności dot. bezpieczeństwa rozwiązań chmurowych: Rekomendacja D KNF, Komunikat Chmurowy KNF, EBA, RODO, UKSC, ISO 27000, NIST
  • Znajomość na poziomie konfiguracyjnym mechanizmów bezpieczeństw platformy Microsoft Azure
  • Znajomość na poziomie konfiguracyjnym modułów Security oraz Compliance usługi chmurowej Microsoft 365
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Certyfikaty szkoleniowe w zakresie bezpieczeństwa i architektury rozwiązań chmurowych np. ( AZ-500, MS-100, MS-101, MS-500, MS-100, S.C.-900, CompTIA Cloud, Mile2 CCSO itp.)
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość platform chmurowych (Azure, AWS, GCP)
  • Certyfikaty branżowe w zakresie bezpieczeństwa IT (CISSP, CISM, CRISC itp.)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Komfortowe biuro w doskonałej lokalizacji
  • Przyjazna atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • platforma e-learningowa
  • aplikacja do nauki języków eTutor
  • parking dla rowerów

Bank Gospodarstwa Krajowego to polski bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Cloud Security Specialist, Chmielna 73, Wola, Warszawa